• فارسی
  • English
  • Arabic
  • آدرس : پاسداران، خیابان گیلان غربی، بعد از تقاطع اسلامی، کلینیک دائر
  • 22577733
تزریق PRP

تنها یک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قدم فاصله با بهترین روش های کاشت مو

تبلیغات انبوه کاشت مو اطراف ما را پر کرده است . به همان نسبت نیز در میان دوستان و اطرافیان ما افراد زیادی هستند که مشکل ریزش مو و طاسی سر دارند. با پیشرفت سریع تکنیک های کاشت مو روشهای قدیمی کنار گذاشته می شود و متدهای پیشرفته تر جای آن را می گیرد.
در حال حاضر دو روش مرسوم برای کاشت مو وجود دارد که عبارتند از :FIT,FUT
در روش FUT یا برداشت نواری، قسمتی از پوست پشت سر برداشته می شود، در حالیکه در روش FIT از پانچ های ریز و ظریفی استفاده می شود که به وسیله ی آن ، فولیکولهای مو بصورت مجزا و تک تک از پشت سر برداشته می شود و با چیدمان خاصی در نواحی طاس سر کاشته می شود.
در روش جدید کاشت مو – موسوم بهSAFER-که در کلینیک دائر استفاده می شود،برداشت و کاشت مو توسط دستگاهی خاص و با سرعت بالا انجام می شود و در نتیجه کمترین میزان برش بر روی پوست ایجاد شده و اثر بخشی عمل را به بالاترین حد خود می رساند.
در این روش،از پانچ هایی با قطر بسیار کم برای برداشت مو استفاده می شود و کل پروسه کاشت در مدت زمانی کمتر از پنج ساعت و با حداقل عوارض عمل انجام می شود. این روش ، بدون هیچگونه خونریزی، درد و عفونت و تنها در طی یک جلسه انجام می شود. تنها در مواردی که قسمت زیادی از سر نیاز به کاشت مو داشته باشد ، ممکن است نیاز به دو مرحله درمان در فاصله زمانی یک ساله باشد.
کلینیک تخصصی دائر با بهره مندی از بهترین متخصصان و جراحان بین المللی کاشت مو با بهره گیری از تمام روش های علمی و روز دنیا آماده خدمت رسانی به شما می باشد. این مرکز به عنوان پایه گذار روش نوین SAFER ترمیم و کاشت مو را با بالاترین کیفیت و تراکم ممکن ودر کمترین بازه زمانی به مشتریان ارائه می دهد.

راه های ارتباط با ما:
وبسایت:www.daerclinic.com
شماره تماس کلینیک

٢٢٥٧٧٧٣٣-٠٢١
٢٢٥٧٧٧٣٤-٠٢١
مشاوره تخصصی کاشت
٠٩٣٦٢٩٨١١٨٣
واتس اپ
٠٩٣٦٢٩٨١١٨٣
اینستاگرام:Daerclinic@

برای دریافت مشاوره عدد ١ را به شماره ٠٩٣٦٢٩٨١١٨٣ ارسال کنید

ارسال دیدگاه و نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان و تعیین وقت