مقالات

آر اف فرکشنال

 

کشیدگی پوست تنها یکی از عوامل ایجاد ترک پوستی است.  عوامل درونی و تغییرات هورمونی  و بخصوص بارداری و در حین ورزش های سنگین نیز در بروز آن ها مؤثر می باشند

یکی از بهترین روش ها که اثر زیادی در درمان ترک پوستی دارد، آر اف فرکشنال می باشد. این روش باعث محوتر شدن ترک پوستی در زمینه پوست می شود و برروی ترک های سفید (استریاهای سفید) نیز تاحدودی مؤثر است.

نکته جالب در مورد آر اف فرکشنال این است که هنگامی که این کار برای هر جای بدن استفاده شود، ضمن از بین رفتن ترک ها، پوست منطقه نیز سفت تر می شود که این اثر به طور خاص در شکم و ران و بازو بسیار جلب توجه می کند.

در صورتی که این روش در ترکیب با لیزر فرکشنال به کار رود، مؤثرتر از اثر هر کدام به تنهایی است.

تأثیر آر اف فراکشنال در ترک خوردگی ها و استریاهای پوستی

کشیدگی پوست تنها یکی از عوامل ایجاد ترک پوستی است.  عوامل درونی و تغییرات هورمونی  و بخصوص بارداری و در حین ورزش های سنگین نیز در بروز آن ها مؤثر می باشند

یکی از بهترین روش ها که اثر زیادی در درمان ترک پوستی دارد، آر اف فرکشنال می باشد.

این روش باعث محوتر شدن ترک پوستی در زمینه پوست می شود و برروی ترک های سفید (استریاهای سفید) نیز تاحدودی مؤثر است.

نکته جالب در مورد آر اف فرکشنال این است که هنگامی که این کار برای هر جای بدن استفاده شود، ضمن از بین رفتن ترک ها، پوست منطقه نیز سفت تر می شود که این اثر به طور خاص در شکم و ران و بازو بسیار جلب توجه می کند. در صورتی که این روش در ترکیب با لیزر فرکشنال به کار رود، مؤثرتر از اثر هر کدام به تنهایی است.

به این مقاله چند امتیاز میدهید ؟

نظر خود را ثبت کنید

امتیاز این مقاله ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز دهندگان ۰

اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز میدهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا